Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciekawski George

Artykuł

George to małpka, której wszędzie pełno. Jest żywo zainteresowany otaczającym go światem i nie przepuści żadnej okazji, by dowiedzieć się czegoś nowego.

Ciekawski george
Autor: Materiały prasowe

Przez swoją ciekawość często wpada w tarapaty, ale ma obok siebie kogoś, kto zawsze mu pomoże – swojego opiekuna, Pana w Żółtym Kapeluszu. Na serię „Ciekawski George” zapraszamy od 1 marca, codziennie o 7:00, 11:57, 17:06 i 20:16 w POLSAT JimJam.

Za każdym rogiem czeka coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy jest na plaży, na podwórku za domem, czy w mieście – George zawsze chce poznać otaczającą go rzeczywistość. Przygody żwawej małpki ucieszą wszystkie zaciekawione światem dzieci. Nie tylko dadzą im sporo frajdy i uśmiechu, ale nauczą też wielu ważnych rzeczy.

Bajka rozbudza w dzieciach ciekawość świata, pasję do nauki i odkrywania tajemnic najbliższego otoczenia. Mali widzowie poznają też podstawy matematyki oraz proste naukowe twierdzenia, które mogą okazać się przydatne w codziennym życiu. Ponadto George uczy, jak być dobrym przyjacielem, np. dzieląc się zabawkami.

W jednym z odcinków George jest zbyt podekscytowany, by zasnąć. Pan w Żółtym Kapeluszu sugeruje, żeby zaczął liczyć owce, ale okazuje się, że to wcale nie jest takie proste – zwierzęta ciągle się ruszają! George wreszcie wpada na pomysł, jak je policzyć, ale chwileczkę... gdzie podziała się owca numer sześć?

Innym razem George i Pan w Żółtym Kapeluszu wybierają się na egzotyczne wakacje. Małpka zaprzyjaźnia się z delfinami, a później wraz z opiekunem wypływają łodzią na poszukiwanie rafy koralowej. W pewnym momencie zachodzi słońce i kończy się benzyna. Zatrzymują się na morzu, które zaczyna błyszczeć! Czy George’owi uda się rozświetlić noc na tyle, żeby ratownicy ich znaleźli?

Na spotkania z „Ciekawskim Georgem” i jego przyjaciółmi zapraszamy od 1 marca codziennie o 7:00, 11:57, 17:06 i 20:16 w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat