Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Catwoman i Harley Quinn atakują

Artykuł

Wojowniczki „DC Super Hero Girls” ponownie w natarciu! W nowych odcinkach bohaterki z Metropolis stawią czoła kreskówkowym rywalkom – Catwoman i Harley Quinn.

Dc super hero girls112019
Autor: Materiały prasowe

O tym, co te wyjątkowe licealistki mogą zdziałać dzięki swoim supermocom widzowie Cartoon Network przekonają się już 2 grudnia.

Serial Cartoon Network „DC Super Hero Girls” to wybuchowa mieszanka emocjonujących scen walki oraz licealnych rozterek nastolatek o nadzwyczajnych mocach! Młode bohaterki z DC Comics – Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanna i Jessica to szkolne przyjaciółki, które pomiędzy lekcjami i sprawdzianami chronią swoje miasto przed czarnymi charakterami.

W nadchodzących odcinkach Supergirl stoczy pojedynek w muzeum, próbując powstrzymać Catwoman przed kradzieżą cennych klejnotów. Kiedy indziej Batgirl będzie zmagać się ze złośliwą Harley Quinn, podczas corocznego festiwalu w Gotham City. Na miejscu nie zabraknie też Robina, który jak zwykle będzie skupiał na sobie całą uwagę fanów.

Premiera nowych odcinków „DC Super Hero Girls” już 2 grudnia. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50 w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat