Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Bycie innym jest super!

Artykuł

Już 1 kwietnia na antenie POLSAT JimJam odbędzie się premiera serii „Michaś – przytulaśny miś polarny”.

Bycie-innym-jest-super
Autor: Materiały prasowe

Ten uroczy, ekscytujący i bardzo zabawny serial opowiada historię niedźwiadka polarnego, który został przypadkowo dostarczony przez bociana do zamarzniętej rzeki Shannon w Irlandii i wychowany przez stado irlandzkich wilczarzy. Michaś przeżywa niezwykłe przygody razem ze swoimi przyjaciółmi Brackenem, Bridie i Faganem oraz pokazuje najmłodszym widzom, że bycie innym też może być fajne! Seria „Michaś – przytulaśny miś polarny” będzie emitowana w POLSAT JimJam już od 1 kwietnia codziennie o 7:35, 15:25 i 20:15.

Michaś to odważny i pozytywny niedźwiadek, który dzięki swoim przygodom pokazuje dzieciom, jak odnaleźć się w grupie rówieśniczej oraz jak akceptować i doceniać różnorodność wokół nas. Dzięki Michasiowi widzowie poznają zwierzęta żyjące w Irlandii oraz mają okazję rozwiązać wiele zagadek. Gdy miś napotyka na swojej drodze problemy, wie, że zawsze może liczyć na swoich bliskich. Z pomocą wspierających przyjaciół żadne wyzwania nie są mu straszne!

Historia Michasia, niedźwiedzia polarnego wychowanego przez wilki, udowadnia, że miłość i przyjaźń nie znają granic. Michaś potrafi dostrzec dobro w każdej osobie i zawsze jest gotowy do pomocy. Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc przyjacielowi, czy o obronę tego, co słuszne, niedźwiadek pozostaje wierny swoim wartościom w każdych okolicznościach. Dzielny bohater zawsze znajduje sposób, aby nie tracić pozytywnego myślenia nawet w obliczu przeciwności losu i uczy, jak cieszyć się w życiu z małych rzeczy.

Czego „Michaś – przytulaśny miś polarny” uczy dzieci?

Wartości natury i zwierząt: program uwrażliwia widzów na przyrodę wokół nas.

Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół. 

Na spotkania z bohaterami serii „Michaś – przytulaśny miś polarny” zapraszamy od 1 kwietnia codziennie o 7:35, 15:25 i 20:15 w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat