Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Butelka Mammafeel

Artykuł

Kontakt ze skórą rodzica jest dla nowonarodzonego dziecka jednym z najistotniejszych momentów zaraz po przyjściu na świat.

Butelka mammafeel
Autor: Materiały prasowe

Ta potrzeba bliskości nie mija wraz z wiekiem i przynosi wiele niezwykłych korzyści. Sprzyja przywiązaniu emocjonalnemu między dzieckiem a rodzicem, co jest kluczowe dla jego rozwoju psychospołecznego. Dotyk skóra do skóry może zwiększyć poziom oksytocyny, hormonu odpowiedzialnego za relaksację i poczucie bezpieczeństwa. Poprzez taki kontakt niemowlę może rozwijać swoje zmysły, szczególnie dotyk i węch, co jest istotne dla jego poznawczego rozwoju poznawczego. Dla wielu rodziców karmienie dziecka to moment pełen intymności i bliskości. To szansa na zbudowanie z dzieckiem niezwykłej silnej więzi, dania maluszkowi poczucia ciepła i bezpieczeństwa. Mamy karmiące butelką chcą dać swoim dzieciom taką samą porcję czułości i ciepła. Pragną, aby moment ten nie sprowadzał się do mechanicznego karmienia. Marka LOVI o tym wie i dlatego stworzyła butelkę Mammafeel, która swoim kształtem, kolorem, fakturą przypomina kobiecą pierś.

Przy tworzeniu butelki Mammafeel wzorowano się na strukturze kobiecej piersi. Butelka oferuje dziecku znajome doznania, naśladując delikatność i miękkość piersi mamy. Zapewnia doświadczenia, takie jak dotyk piersi, aksamitność skóry, znajomy kształt i kolor, a także miękkość i elastyczność piersi. Dynamiczny smoczek w butelce Mammafeel został specjalnie zaprojektowany, aby jak najwierniej oddać bliskość i naturalny proces ssania z piersi, jednocześnie nie zakłócając odruchu ssania i umożliwiając maluszkowi swobodne przejście między butelką a piersią mamy. To KOLOR i KONSYSTENCJA, które są dziecku znane, ponieważ smoczek imituje kolor skóry mamy. Wyjątkowy, cielisty pierścień na smoczku przypomina sprężystością otoczkę brodawki. Delikatna i aksamitna FAKTURA smoczka o matowym wykończeniu imituje skórę mamy. To również KSZTAŁT wzorowany na tym stworzonym przez naturę. Pozwala on na odpowiedni kąt rozwarcia ust i ułożenie ich w tzw. "jak u rybki", co sprzyja oddychaniu przez nos i redukuje ryzyko wystąpienia kolki. To wszystko razem tworzy przełomową butelkę, która wychodzi poza tradycyjną funkcjonalność produktów dla dzieci i dotyka sfery emocjonalnej.

Dlaczego Mammafeel?

Butelka Mammafeel to nie tylko produkt dla niemowląt, to symbol głębokiej bliskości, która tworzy wyjątkową więź między rodzicem a dzieckiem. To wyraz troski i miłości, który wynosi znaczenie karmienia butelką na zupełnie nowy poziom. Dzięki Mammafeel, bliskość zawsze pozostaje priorytetem, a więź między rodzicem a dzieckiem umacnia się na każdym etapie rozwoju maleństwa. To świetna propozycja dla mam karmiących naprzemiennie oraz tych, które chcą dzielić się wyjątkowymi chwilami karmienia maleństwa z innymi członkami rodziny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat