Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Moda

Buciki Steppers

Artykuł

Buciki Steppers zapewniają zdrowy i nieskrępowany rozwój stopy małego dziecka w okresie nauki chodzenia. Najpierw raczkowanie, a potem pierwsze kroki, to ogromne wyzwanie dla malucha.

Buciki Steppers
Autor: Materiały prasowe

Rozwój stopy przebiega najkorzystniej, gdy dziecko chodzi boso po powierzchniach o miękkich i różnorodnych fakturach. Stopa i palce mają wówczas możliwość elastycznego reagowania na odczucie podłoża, mięśnie stopy pracują niezależnie. Nie ma nic zdrowszego dla stópki malucha niż poznawanie naturalnych powierzchni trawy, piasku na plaży, miękkiego dywanu, szczebelków w drabince na placu zabaw itp. Niestety na co dzień zapewnienie maluchowi bezpiecznego dostępu do tego typu doznań nie jest wcale łatwe. W domu stópki ślizgają się na parkiecie, a na placu zabaw zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że podłoże będzie zanieczyszczone, np. odłamkami szkła.
Dzięki bucikom Steppers każde dziecko będzie mogło cieszyć się odczuciem „bosej stopy” w domu, żłobku i podczas zabaw na dworze.

Wygoda i bezpieczeństwo

Buciki Steppers zapewniają ochronę nóżki, nie krępując jednocześnie naturalnego odczuwania powierzchni przez stopę. Ultramiękka podeszwa Steppers, wykonana z elastycznego kauczuku, zapewnia idealną przyczepność nawet na najbardziej śliskich powierzchniach. Profilowana ochrona na podeszwie i palcach wspomaga wygodne raczkowanie oraz pierwsze kroki. Bawełniana skarpetka wierzchnia sprawia, że bucik Steppers optymalnie przylega na całej długości stopy. Bucik nie zsuwa się, nie zaczepia podeszwą o nierówności terenu, nie ślizga nawet na najbardziej gładkich powierzchniach, a podczas zabaw w piaskownicy do wnętrza bucika nie wsypuje się piasek.

Dla każdej stópki

Buciki Steppers są dostępne w rozmiarach od 19 do 23, co odpowiada wiekowi od 6 miesiąca życia do mniej więcej 2 lat. Miękka bawełniana skarpetka i kauczukowa podeszwa bucika Steppers dopasowuje się idealnie do tęgości stopy. Nawet jeśli pociecha ma wyjątkowo wąską lub bardzo szeroką stópkę – nie ma problemu z założeniem oraz wygodą noszenia bucika.
Buciki Steppers powinny dobrze przylegać do stopy dziecka. Wybieraj rozmiar maksymalnie do 0,5 cm większy niż długość stopy. Pamiętaj, aby mierzyć stopę dziecka na stojąco, a nie na siedząco.

Jak dbać o buciki

Buciki Steppers są wyposażone w wewnętrzną, wyjmowaną wkładkę. Zarówno wkładkę, jak i całe buciki, można prać ręcznie w delikatnych detergentach i temperaturze nieprzekraczającej 30ºC. Nie zaleca się prania mechanicznego, używania agresywnych środków piorących oraz prania w wysokich temperaturach.

Rekomendowana cena bucików Steppers 49 PLN.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.61/5. Oceniono 10 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat