Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Britax Römer nadaje skandynawski styl

Artykuł

Nowy model BABY-SAFE² i-SIZE w specjalnej wersji kolorystycznej Nordic Grey od Britax Römer, dla dzieci od urodzenia do 15 miesiąca życia, zapewnia komfort i wygodę, nawet w trakcie terenowych przygód.

Skandynawski styl
Autor: Materiały prasowe

BABY-SAFE² i-SIZE w kolorze Nordic Grey został zainspirowany skandynawską architekturą wnętrz. Stylowe nosidełko wykonane jest z grubego, jasnoszarego materiału z przeszyciami i miedzianymi akcentami. Rączka ma idealnie komponującą się osłonkę, dopełniającą skandynawski styl fotelika. Wysokiej jakości materiały pochodzą z Europy i spełniają wewnętrzne wymogi Britax Römer dotyczące chemicznych i mechanicznych testów materiałów i komponentów.

Nosidełko dla niemowląt BABY-SAFE² i-SIZE jest produkowane w Niemczech i zapewnia nadprzeciętne bezpieczeństwo. Wyposażone jest w opatentowaną technologię płaskiej pozycji leżenia i system ochrony przed uderzeniem bocznymi (SICT). Fotelik jest zgodny z normą ECE R129 (i-Size) i został zaprojektowany dla dzieci w wieku od urodzenia do 15 miesięcy i o wzroście od 0 do 83 cm. BABY-SAFE² i-SIZE jest również przystosowany do podróży lotniczych.

BABY-SAFE² i-SIZE w kolorze Nordic Grey dostępny jest w sugerowanej cenie 1 250 zł.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat