Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe

Artykuł

Czas na nowe przygody Ivandoe i jego przyjaciół! Po sukcesie serii animowanych trzyminutowych shortów Cartoon Network zapowiada nowe, dłuższe odcinki.

Bohaterska wyprawa
Autor: Materiały prasowe

Dzięki współpracy z kopenhaskim studiem Sun Creature Studio stacja kontynuuje swoją strategię współpracy z lokalnymi twórcami.

„Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” przedstawia przygody nieco roztargnionego i niezdarnego księcia, brawurowo wyruszającego w poszukiwaniu Złotego Pióra, które do tej pory znane jest jedynie z legend i podań. Towarzyszy mu wierny giermek i najlepszy przyjaciel Bert. Kompani podróżują przez Pięć Królestw, a w drodze napotykają swoich wrogów z dworu, niezwykłe stworzenia i inne dziwne istoty.

Cartoon Network zapowiada, że serial „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” doczeka się kolejnych dwudziestu odcinków, a każdy z nich będzie trwać 11 minut. Do stworzenia nowej odsłony Ivandoe zaproszono ponownie Christiana Bøvinga-Andersena i Evę Lee Wallberg (m.in „Niesamowity świat Gumballa”).
- Tworzenie i obserwowanie reakcji widzów na „Bohaterską wyprawę dzielnego księcia Ivandoe” było dla nas niczym ekscytująca podróż. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy ją kontynuować tworząc dłuższy format, który nie rezygnuje z ciekawych bohaterów i niezwykłych przygód. Czujemy prawdziwą wdzięczność wobec Cartoon Network, że to wyzwanie ma ciąg dalszy i możemy nadal pracować nad produkcją - mówią autorzy serialu.

Producentem wykonawczym serii o Ivandoe jest z kolei Daniel Lennard („Jabłko i Szczypior” i „Niesamowity Świat Gumballa”):

- Praca nad tym przezabawnym serialem i ożywianie sympatycznych, choć dość nieporadnych postaci, była świetną zabawą! Podobnie, jak w przypadku Gumballa, udało się stworzyć autonomiczny świat, do którego zapraszamy dzieci niemal w każdym wieku – dodaje.

Uniwersum Ivandoe miało swój początek z wydanej w 2017 roku interaktywnej grze internetowej, która cieszy się uznaniem wśród użytkowników i krytyków. Gra zdobyła cztery nagrody podczas Emile European Animation Awards w 2018 roku oraz nominacje podczas ważnych festiwali, w tym BAFTA i Annecy Animation Festival. Rozgrywka cieszyła się imponującym wynikiem 37 minut gry przypadających średnio na jednego użytkownika w regionie EMEA.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat