Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ben Tennyson na emeryturze!

Artykuł

Jaką prezydentką Stanów Zjednoczonych jest kuzynka Gwen? Co w sposobie działania dziadka Maxa zmienił fakt, że mężczyzna stał się… hologramem?

Ben1015022021
Autor: Materiały prasowe

I najważniejsze – jakie wydarzenia są w stanie przerwać błogi odpoczynek emeryta Bena? Widzowie poznają odpowiedzi na te pytania już 27 lutego, podczas premiery specjalnego, trwającego aż 44 minuty, odcinka „Ben 10,010”!

Odkąd Ben na rodzinnym campingu znalazł tajemniczy Omnitrix, nic go nie ogranicza. Posiada supermoce, ponieważ niezwykły zegarek pozwala mu przybierać różne kosmiczne wcielenia! Jednak Ben Tennyson po wielu przygodach postanawia w końcu odpocząć. Wyjątkowy odcinek „Ben 10,010” przedstawia losy bohatera i jego rodziny w przyszłości.

Kuzynka Gwen postanowiła zrobić polityczną karierę i została prezydentką. Natomiast w świecie supernowoczesnych technologii dziadek Max przybrał postać… hologramu! W tym czasie, oddalony od bliskich, Ben odpoczywa na emeryturze. Pewnego dnia spokój bohaterów przerywa atak potężnego kosmity Xerge. Tennyson musi zastanowić się, czy chce użyć swoich mocy do kolejnej misji ratunkowej. Zdaje sobie również sprawę z tego, że w wykonaniu tego zadania może pomóc mu jego 10-letnia wersja z w pełni sprawnym Omnitrixem. Czy Tennysonowie z przeszłości i przyszłości połączą siły, aby pokonać złowrogiego Xerga?
Premiera „Ben 10,010” w sobotę 27 lutego o 7:30 w Cartoon Network. Ponowna emisja w poniedziałek 1 marca o 20:50.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat