Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Bal maturalny i huczne urodziny w „Młodzi Tytani: Akcja!”

Artykuł

Już 16 lipca na antenie Cartoon Network pojawią się premierowe odcinki czwartego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”.

Mlodzi tytani akcja bal maturalny
Autor: Materiały prasowe

Widzowie zobaczą kolejne zabawne przygody paczki herosów, którzy tym razem będą świętować rocznicę swojej przyjaźni i wybiorą się na bal maturalny.

Cartoon Network zaprasza na nowe odcinki czwartego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”. Amerykański serial animowany, powstały w nawiązaniu do komiksu o tym samym tytule, przedstawia losy grupy superbohaterów, którzy dzielą ze sobą zarówno pole bitwy, jak i mieszkanie. Paczka niezwykłych współlokatorów - Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia skupia się mniej na ratowaniu świata i walkach ze złoczyńcami, a bardziej na wzajemnych zabawnych konfliktach, wspólnych wybrykach i rozwiązywaniu prozaicznych problemów.

Mimo posiadania niesamowitych mocy, rutyna dnia codziennego młodych superbohaterów, pod wieloma względami, przypomina tę, z którą mają do czynienia zwykli śmiertelnicy. W jednym z odcinków najlepsi kumple Bestia i Cyborg będą hucznie świętować nietypowe urodziny i wspominać dzień, w którym rozpoczęła się ich przyjaźń. Kiedy indziej tajemnicza Raven wybierze się na bal maturalny i ku zaskoczeniu swojego partnera - intergalaktycznego i międzywymiarowego demona Trygona, zabierze ze sobą cały zespół tytanów. Z tym psikusem będą związane jeszcze inne, bardzo niespodziewane przygody.

Nowe odcinki czwartego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja” będzie można oglądać od 16 lipca. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 8:15 na antenie Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat