Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

„Bakugan: Battle Planet” powraca

Artykuł

Przyjaźń pomiędzy tajemniczymi stworzeniami z odległej galaktyki i nastolatkami jest możliwa! Udowodnili to członkowie Ekstra Ekipy i Bakugany, których widzowie znają z serialu „Bakugan: Battle Planet”.

Bakugan battle planet
Autor: Materiały prasowe

Nastolatkowie i ich kosmiczni przyjaciele powracają w zupełnie nowych odcinkach. Ich emocjonujące kosmiczne perypetie będzie można oglądać już od poniedziałku 11 maja na kanale Cartoon Network.

Serial o młodych bohaterach i ich spektakularnych przyjaciołach z kosmosu wraca na antenę Cartoon Network! Dan Kouzo wraz z grupą swoich nastoletnich przyjaciół zajmują się tworzeniem filmów, które umieszczają w Internecie. Serial rozpoczyna się, gdy kumple przypadkowo dokonują zadziwiającego odkrycia i spotykają biomechaniczne istoty pochodzące z obcej galaktyki. Tajemnicze stworzenia należą do nieznanego dotąd gatunku Bakuganów. Dan wraz ze swoimi towarzyszami stopniowo uczą się z nimi współpracować. Udaje się im też sterować stworami podczas walk. Bakugany znajdują się bowiem w niemałym niebezpieczeństwie! Zadaniem Ekstra Ekipy jest nie tylko ochrona nieznanego dotąd gatunku, ale również obrona całej Ziemi przy pomocy nowych przyjaciół z odległej planety!

W nowych odcinkach pierwszego sezonu na widzów czeka jeszcze więcej emocjonujących walk i przygód z udziałem Ekstra Ekipy! Tym razem przyjaciele otrzymają wiadomość, by stawić się w kwaterze głównej Bentona Duska. Dostaną tam trudne zlecenie, by pomóc Bakuganowi o imieniu Phaedrus. Ekipa będzie zmuszona wejść do tajemniczego i niebezpiecznego Labiryntu, by uratować uwięzione Bakugany. To miejsce jest nieprzewidywalne i pełne tajemnic – za każdym rogiem kryje się kolejna przygoda!

Premiera nowych odcinków „Bakugan: Battle Planet” w poniedziałek 11 maja o 6:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 6:00.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0.8/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat