Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Bajkowy plac zabaw Euro Lider

Artykuł

W Warszawie powstało nowe, wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi. W centrum handlowym Atrium Reduta otwarto salę zabaw Euro Lider.

Bajkowy plac zabaw
Autor: Materiały prasowe

To bajecznie kolorowa, wymarzona przestrzeń do zabawy dla młodszych i starszych gości.

Rodziny z dziećmi zyskały nową przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. W warszawskim centrum handlowym Atrium Reduta otwarto salę zabaw Euro Lider. Dzieci mogą w niej spędzić czas pod opieką rodziców lub oddać się zabawie pod czujnym okiem animatorów, którzy zaopiekują się maluchami w czasie, gdy ich opiekunowie będą robić zakupy. Z myślą o rodzicach w strefie znajduje się kawiarnia i szereg miejsc siedzących. Można w niej również organizować uroczystości dla dzieci. Rezerwacje są przyjmowane pod numerem: 606 876 210.

W nowo otwartej sali zabaw na dzieci czeka masa bajkowych atrakcji i przeżyć. Szaleństwo w małpim gaju, nurkowanie w basenie pełnym kolorowych piłek, domek Baby Jagi, pełne emocji zjazdy na kolorowych zjeżdżalniach czy też wizyta w chatce na kurzej łapce dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń. A wszystko to w niezwykłej scenerii, która dzięki wyjątkowym iluminacjom, prezentuje się jak kraina z baśni. Całość dopełniają miękkie dywany, mnóstwo światła i bajkowych postaci towarzyszących dzieciom w zabawie – co powoduje, że wnętrze jest niezwykle przytulne i bliskie małym gościom.

Nowy plac zabaw znajduje się na poziomie +1, obok kina Cinema 3D, klubu fitness oraz nowej strefy restauracyjnej Przystanek Smaku, której otwarcie nastąpi już wkrótce. Przestrzeń dla dzieci jest czynna od pon. do sb. od 10:00 do 21:00 oraz w ndz. od 10:00 do 20:00. Cennik biletów znajduje się na stronie.

Kolejną wyjątkową atrakcją Atrium Reduta dla rodzin z dziećmi jest Be Happy Museum. Zarówno starsi, jak i młodsi goście mogą w nim oddać się kreatywnej rozrywce podziwiając niepowtarzalne, barwne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami, robiąc sobie niezliczoną ilość zdjęć czy też spędzając czas w pokojach iluzji. Be Happy Museum w Atrium Reduta jest czynne od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00, a także w niedziele od 10.00 do 20.00. Wystawę można zwiedzać po wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu na stronie internetowej muzeum, dzięki czemu zachowane są zasady reżimu sanitarnego.

Już wkrótce rodziny z dziećmi będą mogły również skorzystać z nowej strefy zabaw zlokalizowanej przy Przystanku Smaku, a od jesieni ofertę Atrium Reduta wzbogaci również nowatorska wielofunkcyjna przestrzeń rozrywkowa dla rodzin – Strefa WOW.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat