Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Angelo i jego sposób na sukces

Artykuł

Z tym dwunastolatkiem nikomu nie grozi nuda! Angelo powraca na ekrany telewizorów z całkiem nowymi przygodami. Premiera czwartego sezonu już 17 czerwca w Boomerangu.

Angelo rzadzi062019
Autor: Materiały prasowe

Spryt i pomysłowość to największe atuty Angelo! Chłopak większość czasu spędza na tworzeniu zmyślnych planów na zdobycie tego, czego akurat potrzebuje. Pomagają mu najlepsi przyjaciele, czyli Laurenty i Lola. Razem stanowią ekipę nie do powstrzymania.

W czwartym sezonie serialu bohaterowie wpadną w kolejne szalone tarapaty. Aby wyjść z nich obronną ręką, będą musieli wykazać się jeszcze większą bystrością niż do tej pory! Angelo zajmie się między innymi dręczącym go problemem – jako jedyny w klasie nie posiada smartfona. Oczywiście w tych okolicznościach zechce mieć swój własny telefon i zacznie pracować nad nową skomplikowaną strategią. Czy uda mu się przekonać rodziców do zakupu?

Premiera czwartego sezonu „Angelo rządzi” już 17 czerwca. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 16:40 w Boomerangu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat