Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Akcesoria do smoczków i gryzaków

Artykuł

Aby dziecko nie wyrzucało z wózka lub poza kojec swojego smoczka, bardzo przydatna będzie zawieszka. Jest to gadżet przydatny przez długi czas, bo smoczek lub gryzak jest użytkowany przez dziecko przez pierwsze dwa lata życia, a nawet nieco dłużej.

Akcesoria smoczki gryzaki
Autor: Materiały prasowe

 Aby soczek nie był gubiony i nie ulegał zabrudzeniom, warto wyposażyć się w zawieszki. Mogą być one przymocowane do ubranka dziecka, a także do wózka. Szukasz pomysłu na niebanalny prezent dla noworodka? Chcesz powitać dziecko na świecie, ofiarując mu jakiś spersonalizowany drobiazg? Zdecyduj się na zamówienie przywieszki do smoczka z imieniem dziecka.

Aby dziecko nie wyrzucało z wózka lub poza kojec swojego smoczka, bardzo przydatna będzie zawieszka. Jest to gadżet przydatny przez długi czas, bo smoczek lub gryzak jest użytkowany przez dziecko przez pierwsze dwa lata życia, a nawet nieco dłużej. Aby soczek nie był gubiony i nie ulegał zabrudzeniom, warto wyposażyć się w zawieszki. Mogą być one przymocowane do ubranka dziecka, a także do wózka. Szukasz pomysłu na niebanalny prezent dla noworodka? Chcesz powitać dziecko na świecie, ofiarując mu jakiś spersonalizowany drobiazg? Zdecyduj się na zamówienie przywieszki do smoczka z imieniem dziecka.

 Sklep z akcesoriami dla niemowląt – przywieszki do smoczków i gryzaków

Gryzak lub smoczek zamocowany na mocnej przywieszce będzie pozostawał czysty. Dziecko często wyrzuca ze swojego wózka lub z łóżeczka różne przedmioty, smoczki i gryzaki nie należą do wyjątku. Dziecko świetnie się bawi, jednak już za chwilę orientuje się, że właśnie z jego pola widzenia zniknął ulubiony, uspokajający przedmiot. Dzięki drewnianej przywieszce nie będzie tego problemu. W internetowym sklepie można zamówić przywieszki w różnych kolorach, a także przywieszki w naturalnym kolorze drewna. Jest to szlachetny materiał, bezpieczny dla zdrowia dziecka. Drewniane koraliki to także ciekawa zabawka, która stymuluje harmonijny rozwój zmysłów dziecka. Dźwięki, które wydaje drewno są kojące, a elementy z niego wykonane uczą dzieci poznawać różne faktury.

 Prezent dla noworodka – wybierz coś z klasą

Jeśli nie chcesz powielać pomysłów i przynosić w prezencie dla dziecka kolejnej hałaśliwej i migoczącej plastikowej zabawki, postaw na szlachetną prostotę i zdecyduj się na zamówienie praktycznej zawieszki do smoczka. To bardzo przydatna rzecz – rodzice oszczędzą sporo czasu na poszukiwaniu zgubionych smoczków i gryzaków oraz na czyszczeniu ich. Zawieszka wykonana z różnokolorowych koralików może być też wyposażona w tradycyjną czerwoną kokardkę. Eleganckie i pomysłowe opakowanie, naturalny styl – warto postawić na prezent, który będzie mieć klasę.

 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat