Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

7-latek przyssany do dyszy w basenie

Artykuł

Niezwykle nieprzyjemne doświadczenie przeżył w miniony piątek pewien kilkulatek z Warszawy. Dziecku pomógł świadek zdarzenia.

7latek przyssany dysza basen
Autor: freepik

Pani Dorota z 7-letnim synem wybrała się kilka dni temu na basen zlokalizowany w stołecznym Parku Kultury w Powsinie. Beztroska rozrywka w wodzie zamieniła się niestety w pewnym momencie w koszmar. Chłopiec został bowiem przyssany do dyszy basenowej. Mama kilkulatka nie była w stanie oderwać od niej synka. Z pomocą pospieszył na szczęście znajdujący się w pobliżu starszy mężczyzna. Dzięki jego interwencji, udało się odczepić "przyklejone" do dyszy dziecko. Pani Dorota nie kryje oburzenia na brak reakcji na to pechowe zdarzenie ze strony ratowników oraz obsługi basenu. Mimo krzyków jej potomka, nikt z pracowników obiektu, nie zainteresował się tym, co dzieje się w miejscu, w którym jej pociecha znalazła się w niebezpieczeństwie. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat