Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

6-LATEK Z POLSKI JEDNYM Z PIERWSZYCH CHIEF DREAM CREATOR

Artykuł

Dziecko z Polski zostało mianowane jednym z pierwszych w historii Grupy LEGO Chief Dream Creator, po tym jak jego niesamowity, wymarzony stwór został wybrany spośród tysięcy zgłoszeń od dzieci z całego świata, aby pomóc zainspirować przyszłość serii LEGO® DREAMZzz™.

6latek chief dreams
Autor: Materiały prasowe

Staś Krawczyk (6 lat) z Polski został jednym z Chief Dream Creator dzięki swojej unikalnej propozycji – „Latającej Żabie”: niesamowitej zielonej żabie, która może skakać aż do nieba i latać poprzez różne przygody.

LEGO DREAMZzz to zupełnie nowa seria zabawkarskiej firmy, która ożywia kreatywność dziecięcych snów poprzez nową gamę niesamowitych produktów i wyjątkowych treści. Zwycięscy Chief Dream Creator przyjechali do Billund w Danii z Singapuru, Węgier, USA, Polski i Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w niesamowitych warsztatach, podczas których zainspirowali projektantów LEGO i opowiedzieli więcej o swoich wyśnionych stworzeniach.

W ramach warsztatów, Staś i inni młodzi Chief Dream Creators zobaczyli jak ich projekty ożywają dzięki profesjonalnej pomocy animatorów i projektantów LEGO DREAMZzz. Dzięki temu przekonali się jak ich baśniowe stworzenia mogłyby wyglądać w świecie snów LEGO DREAMZzz.

Lista pozostałych Chief Dream Creators i ich projekty:

 • Marisol, 12 lat, USA - The Dreamer Dragon, majestatyczny fioletowy smok stworzony z chmur, niosący na grzbiecie dom i Księgę Wyobraźni, aby inspirować postacie LEGO i wspierać je w ich misjach.
 • Matthew, 11 lat, Singapur - Giraffe Mail, żyrafa, która dostarcza marzycielom pocztę za pomocą rakiet, które wystrzeliwują liście zamiast ognia.
 • Samuel, 11 lat, Wielka Brytania - Seahorse Submarine, konik morski i działająca łódź podwodna w jednym, która może pomóc marzycielom w podwodnej przygodzie, posiada schowek w klatce piersiowej i sprzęt do nurkowania.
 • Julia, 12 lat, Wielka Brytania - The Dreamstone Guardian, białe stworzenie podobne do kota, które żyje na lądzie i w wodzie, potrafi szybować i kurczyć się, by chronić swoje cenne „kamienie snów”.
 • Gergő, 12 lat, Węgry - Vara-Wasp, połączenie osy i warana, które używa języka do wąchania, żyje z dala od miast i może ochronić się groźnym żądłem.

„Fantastyczny stwór Stasia i tysiące innych, nadesłanych przez dzieci z całego świata, absolutnie zaskoczyły nas swoją kreatywnością” - mówi Marcia Marks Laursen, Head of Product w LEGO® DREAMZzz™. „Motywem przewodnim LEGO DREAMZzz są sny, które stają się rzeczywistością, a wyobraźnia jest tam supermocą. Możliwość ugoszczenia naszych młodych Chief Dream Creators w siedzibie głównej firmy LEGO, by dowiedzieć się więcej o tym, jak wykorzystali własne zdolności twórcze do zaprojektowania tych stworzeń, było niezapomnianym przeżyciem i dało nam potężną dawkę inspiracji”.

Jako grupa Chief Dream Creators, rolą dzieci w warsztatach było promowanie w firmie kreatywności płynącej ze snów i rozpowszechnianie pozytywnych kreatywnych aspektów jakie może mieć śnienie wśród dzieci na całym świecie.

Twórcy Grupy LEGO przekształcili projekty dzieci w grafiki, które pojawią się w krótkich animacjach w 2024 roku.

Mianowanie Chief Dream Creator jest następstwem premiery pierwszych odcinków serialu LEGO® DREAMZzz™ w maju, która okazała się największą międzynarodową premierą serialu w historii Grupy LEGO, z emisją treści na całym świecie w 38 językach.

Serial LEGO DREAMZzz śledzi przygody szkolnych przyjaciół, Mateo, Izzie, Coopera, Logana i Zoey, którzy dołączają do tajnej agencji, gdzie uczą się wykorzystywać moc wyobraźni, aby podróżować do świata snów - i pokonać tamtejszego tyrana, Króla Koszmarów.

Pierwszy sezon serii LEGO DREAMZzz można obejrzeć na YouTube i innych platformach, a zestawy LEGO DREAMZzz są już dostępne na LEGO.com i u autoryzowanych sprzedawców.

Dostępne produkty z serii LEGO® DREAMZzz™:

 • 71453 - LEGO® DREAMZzz™ Izzie i króliczek Bunchu (94,99 zł)
 • 71454 - LEGO® DREAMZzz™ Mateo i robot Z-Blob (94,99 zł)
 • 71455 - LEGO® DREAMZzz™ Klatkoszmarnik (169,99 zł)
 • 71456 - LEGO® DREAMZzz™ Żółwia furgonetka pani Castillo (209,99 zł)
 • 71457 - LEGO® DREAMZzz™ Latający koń Pegasus (239,99 zł)
 • 71458 - LEGO® DREAMZzz™ Krokodylowy samochód (299,99 zł)
 • 71459 - LEGO® DREAMZzz™ Stajnia fantastycznych stworzeń (389,99 zł)
 • 71460 - LEGO® DREAMZzz™ Kosmiczny autobus pana Oza (469,99 zł)
 • 71461 - LEGO® DREAMZzz™ Fantastyczny domek na drzewie (489,99 zł)
 • 71469 - LEGO® DREAMZzz™ Statek koszmarnego rekina (649,99 zł)
 • 40657 – LEGO® DREAMZzz™ Wioska Marzeń (129,99 zł)
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat