Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

5-latka błąkała się po cmentarzu

Artykuł

Pewna kilkulatka z Rudnika nad Sanem postanowiła samodzielnie odprowadzić ciocię na dworzec. Pobłądziła.

5latek cmentarz
Autor: pixabay.com

Zapłakaną i zalęknioną 5-latkę na rudnickim cmentarzu odnaleźli policjanci, którzy w dniu 11 sierpnia 2019 roku otrzymali zgłoszenie o zaginięciu dziecka. Dziewczynka samotnie przemierzała lokalny cmentarz, próbując bezskutecznie trafić do domu. Przeczesujący okolice stróże prawa skierowali w pewnym momencie poszukiwań swe kroki na miejsce grzebania zmarłych. Była to bardzo dobra decyzja. Tam właśnie bowiem natrafili na lamentujące i przestraszone dziecko. 5-latka nie znała swojego dokładnego adresu. Podała jednak nazwę zamieszkiwanego rejonu. Dzięki tej wskazówce udało się policjantom zlokalizować posesję, na której znajduje się dom rodzinny kilkulatki. Zagubiona dziewczynka stosunkowo szybko trafiła więc pod opiekę rodziców.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat