Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podaruj 1%

1% dla Łucji

Artykuł

Wręczając niewiele, dajesz mi nadzieję, by mieć swój kolorowy świat...

Nazywam się Łucja, choć jestem jeszcze malutka, "dorwała" mnie choroba genetyczna, mam przerost języczka, dysmorfie twarzy oraz powiększone nereczki i wątrobę. Mało tego, moje serduszko jest chorowite. Mam również przepuklinę pępkową oraz hipoglikemię, która spędza sen z oczu Mamusi i Tatusia. Najgorszy jest jednak PAN RAK, który zamieszkał w mojej wątrobie, w dodatku nie jest on miły, lecz złośliwy. No i ta obniżona odporność po chemioterapiach, przez którą mogę wpaść w aplazję.

Potrzebuję Twojej pomocy. Zbieram każdy grosik na leki, rehabilitację, pompę insulinową i dalsze leczenie. Niestety to nie są tanie rzeczy, dlatego apeluję nawet o najdrobniejsze wsparcie.

Rozlicz się sercem i podaruj mi swój 1% z podatku

Fundacja "Potrafię Pomóc" na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi
numer rachunku fundacji: 60 1140 2004 0000 3502 7501 0722
tytułem: SZEWCZYK ŁUCJA (240-368)
1% KRS: 0000303590
cel szczegółowy: "SZEWCZYK ŁUCJA (240-368)"

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat