Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

12-latek siał postrach paralizatorem taty

Artykuł

Pewien chłopiec z Pabianic zabrał ojcu paralizator i raził nim dwójkę dzieci. Trafiły do szpitala.

Paralizator
Autor: freepik

Kilka dni temu na terenie fabryki mebli w Pabianicach za dwójką dzieci biegał z paralizatorem 12-latek. Chłopiec podebrał urządzenie tacie i nie mając świadomości, czym może grozić jego użycie, poraził niespodziewanie prądem 10-latkę i 12-latka. Dzieci przewieziono potem na badania do szpitala. Strażnicy miejscy pouczyli rodziców sprawcy całego zamieszania, aby przechowywali paralizator w miejscu niedostępnym dla dzieci. Sprawą użycia niebezpiecznego gadżetu przez nieletniego zajmie się niedługo Sąd Rodzinny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat