Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Amerykańskie bliźniaczki urodziły dzieci w tym samym dniu

Artykuł

W odstępie 90 minut przywitały na świecie swoje córeczki pewne siostry bliźniaczki z USA.

Blizniaczki urodzily
Autor: freepik

Amber i Autum to wykonujące zawód pielęgniarki 33-letnie bliźniaczki, które w dniu swoich urodzin, w odstępie kilkudziesięciu minut zostały mamami zdrowych dziewczynek. Kobiety rodziły w tej samej placówce medycznej, w sąsiednich pokojach. Córeczki Amerykanek pojawiły się na świecie w terminie wyznaczonym przez położnika. Porody nie opóźniły się ani o dzień. Co ciekawe, Amber i Autum dwa lata temu powiły synów w odstępie zaledwie 10 tygodni. "Z siostrą od zawsze robimy wszystko razem" - wyznała  popularnemu amerykańskiemu magazynowi  jedna  z bliźniaczek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat