Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

"Album dziecka" - recenzja

Artykuł

Idealny podarunek i fantastyczna pamiątka w jednym. „Album dziecka” z pewnością podbije serca nie tylko młodych rodziców.

Album dziecka
Autor: Materiały prasowe

Dzieci, gdy dorastają, zaczynają zadawać pytania: „Kiedy zrobiłam pierwszy krok?”, „Kiedy urósł mi pierwszy ząbek?”, „Jakie było moje pierwsze słowo?”. Jak dobrze wiemy pamięć zabieganego rodzica bywa zawodna i właśnie w takich sytuacjach idealnie sprawdzi się „Album dziecka” wydawnictwa Arkady.

Z okładki spogląda na nas słodki, pluszowy miś, który zachęca nie tylko do zabawy, ale i uzupełnienia albumu. Ten koleżka może zostać pierwszym pluszakiem naszego malucha. Dalej na rodziców czekają prawdziwe wyzwania. Muszą wykazać się talentem artystycznym i narysować jak wyobrażali sobie swoje maleństwo. Na kolejnych stronach znajdzie się miejsce na wklejenie pierwszego zdjęcia z USG czy fotografii z ciążowym brzuchem. Nie zabraknie także możliwości uzupełnienia drzewa genealogicznego, choć ci, którzy mają liczną rodzinę mogą narzekać na brak dostatecznej ilości miejsca. Cenne pamiątki można skrzętnie ukryć w niewielkiej, niebieskiej kopercie. Odkryjemy tu sporo miejsca na kosmyk włosów, czy szpitalną bransoletkę.

Pierwsze posiłki, debiutancka kąpiel, pierwsza wizyta u pediatry, a nawet pierwszy spacer – te wszystkie chwile mogą zostać odnotowane i udokumentowane, jeśli rodzicom wystarczy tylko czasu i determinacji.

„Album dziecka” przeprowadzi nas przez trzy lata życia naszego malucha. Aby stanowił prawdziwą pamiątkę, musimy uzupełniać go regularnie i okraszać najpiękniejszymi, najbardziej oryginalnymi fotografiami. Za kilkanaście lat nasze dziecko podziękuje nam za wytrwałość i z rozrzewnieniem wspólnie wrócicie do tych chwil zamkniętych w białym albumie przewiązanym pomarańczową wstążeczką. Fantastyczny pomysł na prezent i pamiątka na lata. Każdy maluch powinien przecież znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania.

"Album dziecka", Warszawa, Wydawnictwo Arkady, 2018 r.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat