Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Afera z kolczykiem w policzku małego dziecka

Artykuł

Zdjęcie przedstawiające twarz niemowlęcia z przekłutym policzkiem wywołało burzę w Sieci. Jak zareagowali Internauci?

Afera kolczyk policzek
Autor: facebook.com

Gdy Enedina Vance opublikowała na znanym portalu społecznościowym zdjęcie swojej córeczki z przekłutym policzkiem, w Internecie zawrzało od negatywnych komentarzy zaszokowanych oglądających. Większość Intenautów oburzyło przekłucie części twarzy niemowlęcia. Niektórzy domagali się nawet ukarania kobiety za działanie na szkodę dziecka. Gdy fotografia zyskała już pewną sławę, Enedina oświadczyła publicznie, że zdjęcie nie jest prawdziwe. Zostało przygotowane w jednym z programów graficznych, aby pobudzić opinię publiczną do dyskusji nad pewną ważną kwestią. Autorka fotografii chciała zwrócić w ten sposób uwagę świata na fakt tych decyzji podejmowanych przez rodziców, które działają na szkodę najmłodszych. Enedina boleje bowiem nad tym, że wielu opiekunów nieletnich uzurpuje sobie prawo do tak wielkiego ingerowania w życie i wygląd swojego dziecka, że cierpi ono potem jeszcze przez długie lata. Enedine chciała także szczególnie uwypuklić problem obrzezania małych chłopców. Mimo rozwoju cywilizacji, wiele kultur przyzwala bowiem na takie praktyki. Zdaniem autorki nieautentycznego zdjęcia, nie powinno na świecie być tak, że dorośli decydują o poważnych zmianach w ciele potomstwa, zupełnie nie licząc się ze zdaniem swoich dzieci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat