Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Adoptowali siódemkę rodzeństwa

Artykuł

Państwo Willisowie z USA zostali rodzicami siedmiorga dzieci, których rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Głośno już o nich nie tylko w Ameryce.

Adoptowali 7rodzenstwa
Autor: Instagram/@second.chance.7

Xander (4 lata), Leo (5 lat), Aubriella (7 lat), Anthony (8 lat), Aleecia (9 lat), Ruby (13 lat), Adelino (15 lat) - to rodzeństwo przysposobione przez Pam i Garego Willisów. Zanim dzieci trafiły pod ich opiekę, nie miały w życiu łatwo. Ich biologiczni rodzice mieli bowiem problemy z zapewnieniem im beztroskiego dzieciństwa, dzieci często chodziły głodne, mieszkały w obozowiskach dla bezdomnych. Ich mama i tata borykali się z uzależnieniami, a  rodzicielstwo ich przerastało. Po nagłej śmierci rodzicieli dzieci, osieroconą siódemką rodzeństwa postanowili zająć się państwo Willisowie. Teraz dzieciom niczego już nie brakuje, a na ich twarzach często goszczą szerokie uśmiechy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Pam Willis (@second.chance.7)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat