Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Aby odebrać poród, uśpili pijaną ciężarną

Artykuł

Pewna 36-latka pojawiła się w szpitalu w Białej Podlaskiej w dniu porodu w stanie nietrzeźwości. Podano jej narkozę.

Odebrac porod uspili pijana matka
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniu pewnej ciężarnej z województwa lubelskiego. Mimo że kobieta była w zaawansowanej ciąży, raczyła się bowiem bez umiaru alkoholem, nawet w dniu, w którym dziecko w jej łonie, pchało się już na ten świat. Aby zapewnić bezpieczeństwo maluszkowi, personel szpitala w Białej Podlaskiej podjął decyzję o uśpieniu nietrzeźwej ciężarnej i przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. U nowo narodzonej dziewczynki wykryto alkohol we krwi. W skutek lekkomyślnego zachowania matki noworodka, dziecku może grozić alkoholowy zespół płodowy i inne problemy ze zdrowiem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat