Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

9-latka za kierownicą quada

Artykuł

Sąd rodzinny zajmować się będzie sprawą przejażdżki, która miała miejsce kilka dni temu w Tomaszowie Lubelskim. Quada prowadziła tam kilkuletnia dziewczynka.

9latka-quad
Autor: freepik.com

Do mediów przedostała się informacja o tym, że pewien mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego przyuważył na drodze popularnego czterokołowca prowadzonego przez dziecko płci żeńskiej. Zdumiony tym widokiem, bojąc się o bezpieczeństwo dziewczynki, zadzwonił na policję. Mężczyźnie udało się  zatrzymać quada do przyjazdu mundurowych. Stróże prawa ustalili, że pojazd był niezarejestrowany, nieubezpieczony a 36-letni pasażer, towarzysz 9-latki, który razem z nią przemieszczał się quadem po ulicach Tomaszowa Lubelskiego, pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano rodziców dziewczynki. Nieodpowiedzialny 36-latek odpowiadać będzie w sądzie za udostępnienie pojazdu dziecku oraz jazdę bez kasku. Zarzuty mogą usłyszeć także rodzice 9-latki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat