Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

9-latka przekazała pieniądze z Komunii na dziecięce hospicjum

Artykuł

Pewna wrażliwa na potrzeby innych dziewczynka z Włodawy postanowiła ofiarować otrzymaną z okazji Pierwszej Komunii Świętej gotówkę nieuleczalnie chorym dzieciom.

Placil alimenty
Autor: pixabay.com

1500 złotych. Datek w takiej kwocie złożyła niedawno 9-letnia Julia z województwa lubelskiego w siedzibie Hospicjum dla Dzieci imienia Małego Księcia w Lublinie. Informacją o hojnym darze serca dziewczynki pracownicy placówki podzielili się na popularnym portalu społecznościowym. Zatrudnione w lubelskim hospicjum osoby nie mogą wyjść z podziwu, że uzyskanymi z okazji Pierwszej Komunii Świętej banknotami mała Julia impulsywnie zdecydowała się wspomóc przewlekle i nieuleczalnie chore dzieci. Wspaniałe jest również według nich to, że dziewczynka pokonała z rodzicami odległość aż 100 kilometrów, aby dotrzeć do Lublina i zostawić w sekretariacie hospicjum kwotę, za którą mogłaby przecież cieszyć się nowymi zabawkami i gadżetami. Do szczodrego prezentu Julia dołączyła własnoręcznie napisany list z narysowanym aniołkiem, serduszkiem i kwiatkiem. Jego treść dostępna jest w Internecie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat