Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

9-latka osłoniła młodszego brata przed groźnymi psami

Artykuł

Aby ochronić 4-letniego brata przed atakiem rozwścieczonych czworonogów, jego o 5 lat starsza siostra zasłoniła go własnym ciałem.

9latka oslonila brata psy
Autor: pixabay.com

W minioną niedzielę w Radomicach w województwie kujawsko-pomorskim doszło do dramatycznych wydarzeń z udziałem dwójki dzieci oraz pary agresywnych psów. 9-letnia Julka wyszła wraz ze swoim 4-letnim braciszkiem przed dom, aby pojeździć na sankach. Beztroską zabawę rodzeństwa przerwało pojawienie się owczarka niemieckiego i bernardyna. Spuszczone przez córkę sąsiadów zwierzęta wydostały się niespodziewanie poza posesję swoich właścicieli i zaatakowały dzieci. Dziewczynka własnym ciałem osłoniła wtedy brata przed zębami psów. Została przez to dotkliwie pogryziona przez czworonogi. Po pewnym czasie udało się przybyłym na miejsce dorosłym odseparować dzieci od ich agresorów. 9-latka trafiła do włocławskiego szpitala. Badająca sprawę policja będzie wyjaśniać w najbliższej przyszłości okoliczności tego zdarzenia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat