Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

9-latek przekazał swoje oszczędności na leczenie rannej kotki

Artykuł

Co za gest! Będący miłośnikiem zwierząt kilkuletni Przemek z Rybnika nie wahał się oddać zawartości swojej skarbonki, aby pomóc potrzebującemu czworonogowi.

9latek oszczednosci ranny kotek
Autor: freepik

Postawą 9-letniego Przemka Strymeckiego ze Śląska zachwyca się coraz więcej Internautów. I nic to dziwnego: chłopczyk zamiast wydać swoje oszczędności na wakacyjne przyjemności, zdecydował się bowiem ofiarować je lecznicy weterynaryjnej, która podjęła się leczenia potrąconej przez samochód bezdomnej kotki Kiary. Przemek dowiedział się o kłopotach zdrowotnych zwierzęcia z jednego z portali społecznościowych. Jego wrażliwe i empatyczne serce nie pozostało obojętne na los rannego czworonoga. Chłopiec rozbił swoją skarbonkę i osobiście zawiózł pieniążki, które wcześniej odłożył, do lecznicy dla zwierząt. 9-latek marzy o tym, żeby zaadoptować Kiarę, gdy tylko stan kotki poprawi się na tyle, że będzie to możliwe. Ma nadzieję, że rodzice nie będą mieli nic przeciwko nowemu lokatorowi oraz że jego domowi pupile: kot, pies i żółw szybko zaakceptują nową towarzyszkę zabaw.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat