Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

9-latek najlepiej zarabiającą gwiazdą na Youtube

Artykuł

Kilkuletni Ryan Kaji z USA może być z siebie dumny. Jego dochód z kanału YouTube wynosi bowiem aktualnie 29,5 milionów dolarów.

9latek youtube
Autor: freepik

Jak co roku, ekonomiczny magazyn "Forbes" przedstawił swoim czytelnikom ranking najlepiej zarabiających Youtuberów. Pierwszą lokatę w zestawieniu obejmującym rok 2020  zajął 9-letni Ryan Kaji. Chłopiec zarobił w ciągu minionych 12 miesięcy prawie 30 milionów dolarów. Filmiki, na których mały Amerykanin testuje różne zabawki, przeprowadza eksperymenty naukowe i przytacza rodzinne historie cieszą się tak wielką popularnością, że liczba subskrybentów jego kanału wynosi już prawie 42 miliony osób. Prezesi firm reklamujących się u Ryana zacierają ręce. Łączna ilość wyświetleń video na kanale 9-latka przekroczyła bowiem już jakiś czas temu 12 miliardów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat