Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

9-latek na quadzie zderzył się z samochodem

Artykuł

Bardzo pechowo zakończyła się sobotnia jazda pewnego chłopczyka z Małopolski wszędołazem.

9latek quad samochod
Autor: pixabay.com

Wypadek do jakiego doszło 16 marca 2019 w okolicach Nowego Targu, powinien dać dużo do myślenia rodzicom, którzy pozwalają, aby ich pociechy poruszały się quadami bez nadzoru osób dorosłych. Obrazuje on bowiem skutki spuszczenia z oka dzieci, które, jak pokazują statystyki nieszczęśliwych zdarzeń, nie zawsze potrafią bezpiecznie poruszać się na czterokołowcach.

W miejscowości Ratułów, w powiecie nowotarskim, 9-letni chłopiec wyjechał niespodziewanie quadem z drogi podporządkowanej na główną, wprost pod jadące audi. Prowadząca samochód osobowy kobieta nie zdążyła zahamować. Doszło więc do zderzenia dwóch pojazdów. Dziecko spadło z quada i uderzyło o ziemię. Nie miało na głowie kasku, więc doznało bardzo poważnych obrażeń. W stanie krytycznym trafiło do szpitala w Krakowie. Przetransportował je tam śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat