Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

8-latka ocalona z wodno-błotnej lawiny

Artykuł

Wskutek ulewnych deszczy i wodno-błotnych lawin zginęło we Włoszech kilkanaścioro osób. Udało się przeżyć 8-letniej dziewczynce.

8latka ocalona lawina
Autor: pixabay.com

W parku narodowym Pollino na południu Włoch doszło w miniony poniedziałek do tragicznego zdarzenia. Lawina błota, wody i kamieni porwała turystów znajdujących się w pobliżu potoku Raganello. Na skutek działania żywiołu śmierć poniosło kilkanaścioro osób. Z kataklizmu ocalała m.in. 8-letnia dziewczynka. Pracujących na miejscu ratowników medycznych niezwykle ucieszył fakt o znalezieniu jej żywej. Dziecko, wraz z dorosłymi ocalonymi z lawiny, trafiło do szpitala. O jej powrót do zdrowia zadbają lokalni lekarze.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat