Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

8-latek pomógł bezdomnym kotom

Artykuł

Aby pomóc zwierzętom w potrzebie, 8-letni Janek zrezygnował z prezentów urodzinowych. Jego urodzinowi goście wsparli bezdomne mruczki kwotą 410 złotych.

8latek bezdomne koty
Autor: Materiały prasowe

„Dla kotków od Janka”. Do puszki z takim napisem wrzucali niedawno datki goście zaproszeni na urodzinowe przyjęcie pewnego 8-latka ze Śląska. Będący uczniem jednej ze szkół podstawowych w Bielsku-Białej chłopiec postanowił bowiem przyczynić się do poprawy losu bezdomnych zwierząt w swoim mieście. Odmówił więc sobie radości z otrzymania i posiadania prezentów urodzinowych. Obecni na jego urodzinach, zamiast podarków, umieszczali w pojemniku z otworem: banknoty i monety. Przygotowana przez solenizanta skarbonka szybko wypełniła się datkami od serca. Mama chłopca jest bardzo dumna z postawy syna. Podobnie i wolontariuszki stowarzyszenia Kotełkowa Drużyna, które stara się dbać o bezdomne zwierzaki z Bielska-Białej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat