Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

8-latek podpalił łóżko rodziców

Artykuł

Do podpalenia łóżka w wielopiętrowym budynku mieszkalnym przyznał się niedawno kilkulatek z Monachium. Dziecko czuło się zaniedbywane.

8latek podpalil lozko rodzicow
Autor: freepik

Kilka dni temu monachijskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o podłożeniu ognia w pokoju sypialnym pewnej pary. Okazało się potem, że sprawcą pożaru jest 8-letni chłopczyk. Dziecko podpaliło kanapę rodziców, ponieważ ci szczególnie dużo czasu, uwagi i troski poświęcali w ostatnich dniach jego choremu rodzeństwu. Kilkulatkowi było z tego powodu bardzo smutno. Aby zwrócić na siebie uwagę, spowodował pożar w mieszkaniu. Rodzice dziecka zdołali stosunkowo szybko ugasić płonące łóżko. W skutek kontaktu z ogniem lekkich obrażeń doznał tata chłopczyka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat