Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

7-latka znalazła piękny diament

Artykuł

Kilkuletnią dziewczynkę z Ameryki spotkała niedawno duża radość. Podczas spaceru po parku stanowym w Arkansas dziecko natknęło się na niezwykle cenny minerał.

7latka znalazla diament
Autor: freepik.com

2,95-karatowy diament wypatrzyła w powulkanicznym obszarze znanym  z występowania drogich kamieni 7-letnia Amerykanka, która spędzała w parku stanowym w Arkansas, na początku września, z rodziną swoje urodziny. Minerał wielkości ziarnka groszku, który dziewczynka wzięła w pewnym momencie do swojej dłoni, okazał się złotobrązowym diamentem. Potwierdzili to bez wahania pracownicy parku. Odkryty przez 7-latkę okaz to drugi największy diament, jaki znaleziono na tamtym terenie w tym roku. “To jeden z najpiękniejszych diamentów, jaki widziałem  w ostatnich latach” - wyznał w mediach zastępca kierownika parku. - “Kompletny kryształ, bez pękniętych faset, z małą szczeliną po jednej stronie”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat