Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

7-latka zgubiła się w Tatrach

Artykuł

Kilkuletnia dziewczynka odłączyła się niedawno niespodziewanie od rodziców i błąkała się jakiś czas po górach. Pomogli turyści.

7latka tatry
Autor: freepik

O tym, jak ważne jest pilnowanie swoich pociech przypomina choćby zdarzenie do jakiego doszło kilka dni temu w polskich Tatrach, w okolicy Doliny Kościeliskiej. Spacerująca z rodziną po jednym ze szlaków 7-latka straciła w pewnym momencie z oczu swoich rodziców i zgubiła się w górach. Dziecko miało szczęście. Dzięki pomocy turystów, którzy wezwali Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, nie przydarzyło jej się nic złego i stosunkowo szybko trafiła pod opiekę mamy i taty. Nie jest to pierwszy przypadek zaginięcia dziecka w polskich górach w tym roku. 2 stycznia w okolicach przełęczy o nazwie Przysłop Miętusie odłączył się od rodziców 5-latek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat