Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

7-latka zbiera pieniądze na leczenie ojca

Artykuł

Kilkuletnia Luna z Australii sprzedaje własnoręcznie pomalowane ręczniki, aby zgromadzić fundusze na operację mogącą pomóc jej tacie.

7latka zbiera pieniadze leczenie ojca
Autor: freepik

U taty 7-letniej Luny z Queensland zdiagnozowano w 2019 roku raka mózgu. Szansą na poprawę stanu zdrowia mężczyzny jest specjalistyczne leczenie u znanego neurochirurga z Sydney. Potrzeba jednak na to aż 100 tysięcy dolarów. Córka chorego postanowiła poprosić więc Internautów o datki na ten cel. Osobom, które chcą pomóc jej tacie, dziewczynka oferuje własnoręcznie malowane ręczniki. Cena jednego ręcznika to 130 dolarów. 7-latka ma nadzieję, że nie będzie brakować tych, którzy uszczuplą swoje portfele, aby wesprzeć leczenie jej ojca. Dziewczynka święcie wierzy, że uzbieranie kwoty 100 tysięcy dolarów to marzenie, które może się spełnić.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat