Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

7-latka rozdaje bezdomnym jedzenie

Artykuł

Mała Elle z Southamton zawstydzić może niejednego dorosłego. Dziewczynka co tydzień dzieli się żywnością z potrzebującymi.

7latka jedzenie bezdomny
Autor: pixabay.com

Choć ma tylko 7 lat, wierzy, że każdy gest dobroci w stosunku do drugiego człowieka, ma znaczenie. Ludzie, którym w swoim rodzinnym mieście pomaga 7-letnia Elle, nazywają ją Aniołem. Wrażliwa na potrzeby innych dziewczynka co niedzielę wraz z mamą wyrusza na ulice Southamton, by wręczać lokalnym bezdomnym zawiniątka z produktami żywnościowymi. 7-latka nie poprzestaje tylko na przekazywaniu potrzebującym jedzenia. Zawsze stara się bowiem znaleźć czas, by porozmawiać z obdarowanymi i życzyć im miłego dnia. Elle marzy o tym, by dzieci z całego świata poszły w jej ślady i tak jak ona, starały się robić, coś dobrego dla innych. Inspirować do wywoływania uśmiechu – to długofalowy cel tej nietuzinkowej Angielki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat