Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

7-latek z Piotrkowa Trybunalskiego wpadł do studni

Artykuł

Z kilkunastometrowej studni wyciągnęli w miniony czwartek strażacy z województwa łódzkiego pewnego kilkulatka. Dziecko trafiło potem do szpitala.

7latek studnia
Autor: pixabay.com

Zawalenie się starej płyty pilśniowej, którą przykryta była wyschnięta studnia w Piotrkowie Trybunalskim, stało się przyczyną runięcia do jej środka, znajdującego się w jej pobliżu 7-latka. Chłopczyk spadł na głębokość około 12-metrów. Na szczęście studnia była nieużywana i nie zalegała w niej woda, więc dziecku ani przez chwilę nie groziło utonięcie. Do wydobycia chłopczyka z czeluści studni przyczynili się strażacy, którzy poinformowani o tym, co się stało, zjawili się na miejscu zdarzenia. Następnie 7-latek trafił w ręce ratowników medycznych. Przy pomocy śmigłowca został przetransportowany do szpitala, by specjaliści ocenili jego stan zdrowia. Kilkulatek został bowiem podczas upadku poobijany. W placówce medycznej, do której trafił, zostanie zbadany pod kątem obrażeń wewnętrznych i zewnętrznych. Prawdopodobnie jednak nie doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat