Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

7-latek z Oklahomy uratował kuzynki

Artykuł

Pewien kilkuletni chłopiec pomógł wydostać się kuzynkom z płonącej łodzi. Swoją bohaterską postawę przypłacił bolesnymi oparzeniami.

7latek ratowal kuzynki
Autor: pixabay.com

Pod koniec kwietnia, rodzina 7-letniego Bentleya Mehringera z Duncan w USA, wybrała się nad jezioro. Ich zamiarem było spędzenie czasu na dwóch łodziach, na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody. W pewnym momencie na łodzi, na której przebywał 7-latek wraz z dwiema kuzynkami i wujkiem, pojawił się ogień. Nastąpiła tam bowiem niespodziewanie eksplozja silnika. Przejęty sytuacją chłopiec wyprowadził czym prędzej swoje przestraszone kuzynki poza obręb obiektu pływającego. Płonącą łódź opuścił zaś dopiero wtedy, gdy miał pewność, że dziewczynkom, nic już nie grozi. Bohaterski 7-latek trafił do szpitala. Jego rodzina zbiera aktualnie pieniądze na jego leczenie. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat