Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

7-latek sam sobie napisał usprawiedliwienie szkolnej nieobecności

Artykuł

Kilkuletni Adam tak przekonująco wytłumaczył swoją absencję na lekcjach, że nauczycielka w mig usprawiedliwiła mu nieobecność.

7latek napisal usprawiedliwienie
Autor: pixabay.com

Niepojawienie się w szkole jakiś czas temu 7-letniego Adama bardzo zdziwiło jego nauczycielkę. Odkąd rozpoczął się rok szkolny, chłopiec nie opuścił bowiem ani jednego dnia lekcji. Gdy dziecko w końcu zameldowało się w klasie, pokazało nauczycielce własnoręcznie napisane usprawiedliwienie o następującej treści: "Proszę Pani, nie byłem wczoraj w szkole, bo umarł mój piesek Pluto, którego bardzo kochałem. Proszę się nie gniewać. Płakałem cały dzień. Nie wychodziłem nigdzie. Nie chciałem żeby mnie ktoś zobaczył, bo czułem się bardzo źle. Mam nadzieję, że jest mu teraz dobrze i wciąż jest szczęśliwy, a kiedyś spotkam go w niebie. Na pewno się spotkamy. On na mnie czeka". Kobietę tak wzruszyło wyznanie 7-latka, że bez kontaktowania się z rodzicami ucznia, usprawiedliwiła mu dzień nieobecności w szkole.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat