Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

7-latek poparzył się barszczem Sosnowskiego

Artykuł

Podwórkowa zabawa w chowanego pewnego kilkulatka z Poznania zakończyła się bąblami, wizytą u lekarza i leczeniem.

7latek poparzyl barszcz sosnowskiego
Autor: pixabay.com

Niedawny pobyt 7-letniego Filipa na jednym z poznańskich podwórek skutkował bliskim spotkaniem z niebezpieczną i trudną do wyplewienia rośliną. Chłopczyk bawił się z kolegami w chowanego i ukrywał przez jakiś czas w rosnących na podwórzu krzakach. Podczas przedzierania się przez bujną zieleń, doznał poparzeń toksyczną rośliną. Na ciele dziecka pojawiły się bolesne i szczypiące bąble. Zaniepokojeni samopoczuciem i wyglądem synka rodzice, zawieźli potomka do lekarza. Ten stwierdził, że winny temu jest barszcz Sosnowskiego. Chłopczyk dostał specjalne plastry na oparzenia i zakaz przebywania w bardzo nasłonecznionych miejscach. Nie może więc przez jakiś czas dla swojego dobra wychodzić na podwórko, kiedy mocno świeci słońce.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat