Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

7-latek pojawił się w szkole z granatem w ręku

Artykuł

Pewien kilkulatek z Włodawy przyszedł do szkoły z granatem z II wojny światowej. Dziecko wyznało, że dostało ów pocisk od swojego taty.

7latek-szkola-granat
Autor: freepik.com

W minioną środę rano do Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie (województwo lubelskie) wezwano policyjny patrol. Powodem było to, że pewien 7-latek wyjął w pewny momencie ze swojego plecaka najprawdziwszy granat. Pocisk został odebrany uczniowi i zabezpieczony. W celu neutralizacji granatu wezwano do szkoły Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Lublinie. Policja będzie w najbliższej przyszłości wyjaśniać wszystkie okoliczności sprawy. Przy okazji incydentu z granatem, stróże prawa zaapelowali w mediach o zachowaniu bezwzględnej ostrożności za każdym razem, gdy ktoś z obywateli odnajdzie w swoim pobliżu niewypał z II wojny światowej. Mimo upływu wielu lat od światowego konfliktu zbrojnego, granaty używane w największej wojnie  w dziejach świata, potrafią być bowiem nadal niebezpieczne.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat