Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

70-latka w ciąży

Artykuł

Pewna wiekowa Meksykanka twierdzi, że jest aktualnie w szóstym miesiącu ciąży.

70latka ciaza
Autor: pixabay.com

Światowe media lotem błyskawicy obiegła informacja o 70-letniej Marii de la Luz z Meksyku, która mimo zaawansowanego wieku spodziewa się dziecka. Ma to być już jej ósma pociecha. Kobieta miała dowiedzieć się o swoim zaskakującym stanie podczas wizyty lekarskiej w prywatnej placówce medycznej. Meksykanka odwiedziła lekarza, ponieważ miała zawroty głowy, bolały ją nogi i często wymiotowała. W klinice, do której się udała, poinformowano ją, że zostanie mamą i że jej córeczka przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie. Jeśli słowa pani Marii rzeczywiście są prawdą, będzie ona najstarszą znaną kobietą na świecie, która urodzi potomka. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.6/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat