Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

6-latek z małopolski pod wpływem narkotyków

Artykuł

Przez niezgodny z prawem proceder rodzica, kilkuletni chłopczyk z okolic Jordanowa spędził w szpitalu dobę.

6latek narkotyki
Autor: pixabay.com

W minioną niedzielę w jednej z miejscowości w powiecie suskim 6-letnie dziecko, wykorzystując nieuwagę opiekującego się nim ojca, zażyło narkotyki, które hodował jego tata. Chłopczyk trafił przez to najpierw do szpitala w Suchej Beskidzkiej, a potem do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Po wykonaniu badań, okazało się, że w jego organizmie znajdują się twarde narkotyki. Po przeszukaniu posesji ojca dziecka przez policję, wyszło na jaw, że posiada on ponad 30 doniczek z konopiami indyjskimi oraz pojemniki z suszem marihuany. Stan zdrowia 6-latka po krótkiej hospitalizacji poprawił się na tyle, że wypisano go do domu. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat