Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

6-latek wydał tysiące dolarów z karty kredytowej mamy

Artykuł

Pewien mały pasjonat gier z USA dorwał kartę kredytową rodzica i płacił nią za dodatki do ulubionej gry. Wydana kwota przyprawiła mamę dziecka o zawrót głowy.

6latek wydal tysiace
Autor: freepik

Ponad 16 tysięcy dolarów. Tyle niedawno na zakupy wydał 6-letni George Johnson z Ameryki. Chłopczyk nie miał bowiem świadomości, że za przechodzenie na kolejne poziomy gry "Sonic Forces", pobierane są rzeczywiste pieniądze. Był przekonany, że skoro jego rozrywka to świat wirtualny, żądane przez aplikację kwoty, nie uszczuplą w ogóle domowego budżetu. Stało się jednak inaczej. Z konta jego mamy wyparowało kilkanaście tysięcy dolarów. Pani Jessica Johnson poprosiła firmę Apple o zwrot pieniędzy wydanych przez jej 6-letniego synka. Jej prośba nie została jednak rozpatrzona pozytywnie. Przez nierozsądny postępek kilkulatka, państwo Johnson nie mają teraz funduszy na opłacenie czynszu ani na  zrobienie świątecznych zakupów. Na własnej skórze odczują więc uzależnienie swojego potomka od gier komputerowych. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat