Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

6-latek ukąszony przez żmiję

Artykuł

Podczas górskiej wycieczki w Małopolsce, kilkuletni chłopiec zaliczył bolesne spotkanie ze żmiją.

6latek ukaszony zmija
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę wcześnie popołudniu, na szlaku prowadzącym na popularny szczyt Beskidu Wyspowego: Luboń Wielki, doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 6-letniego uczestnika weekendowej wycieczki ukąsiła niespodziewanie żmija. Opiekunowie dziecka powiadomili o zajściu pogotowie ratunkowe. Z racji tego, że chłopczyk został poszkodowany na górskim szlaku, na miejscu, zamiast ambulansu, pojawił się śmigłowiec, który przetransportował malca do szpitala w Krakowie. Dzieckiem zajęli się niezwłocznie lekarze.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.65/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat