Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

6-latek nie chciał iść do szkoły. Mama zadzwoniła na policję

Artykuł

Jak przekonać dziecko do wejścia w progi szkoły? Pewna niemiecka mama poprosiła o pomoc stróżów prawa.

6latek szkola policja
Autor: freepik

Do mediów przedostała się wiadomość o tym, że jakiś czas temu w południowych Niemczech pewna mama miała problem z namówieniem swojego 6-letniego synka, aby udał się na szkolne zajęcia. Mimo licznych próśb, dziecko kategorycznie odmawiało wmaszerowania do budynku placówki edukacyjnej. Ów kilkulatek ma bowiem lęk separacyjny i boi się rozstawać z mamą na długo. Zdesperowana rodzicielka skontaktowała się z policją. Funkcjonariusze podjęli się nietypowej interwencji i pojawili pod wskazaną szkołą. Obawiający się odłączenia od swojej rodzicielki 6-latek wysłuchał z uwagą zapewnień mundurowych, że szkoła naprawdę może być fajna i zgodził się dołączyć do swojej klasy. Jego mama mogła odetchnąć z ulgą. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat