Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

5-letnia dziewczynka uratowana przez 13-latkę

Artykuł

Topiąca się w jednym z mazurskich jezior kilkulatka miała szczęście. Pomogła jej uczennica szkoły podstawowej.

5latka uratowana przez 13latke
Autor: pixabay.com

Ruszyła na pomoc zapadającemu się w głęboką wodę dziecku, mimo że sama mogła utonąć. Mowa o 13-letniej Natalii z Olsztyna, która kilka dni temu ocaliła tonąca 5-latkę. Do zdarzenia doszło na jeziorze Maróz. Kilkuletnia Weronika straciła tam w minioną sobotę grunt pod nogami i znalazła się pod wodą. Z racji tego, że plaża nad tamtejszym akwenem nie jest strzeżona, nie było tam ratownika. Niebezpieczną sytuację zauważyła 13-letnia Natalia Kalwińska. Nastolatka bez wahania zabrała się za ratowanie kilkulatki. Udało jej się wyciągnąć dziecko na brzeg. Jej godny podziwu czyn nie przeszedł bez echa. Młoda olsztynianka otrzyma więc najprawdopodobniej za jakiś czas medal: „Młody bohater”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.8/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat