Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

5-latka z lubelskiego znęcała się nad kotem

Artykuł

O pełnej okrucieństwa "zabawie" kilkulatki z okolic Chełma coraz głośniej w mediach. Dziewczynka maltretowała kota, przy pełnej aprobacie swojej dużo starszej kuzynki.

5latka znecala kot
Autor: freepik

Szarpanie, przyduszanie, siadanie na zwierzęciu - taką nietypową rozrywkę wymyśliła sobie jakiś czas temu pewna 5-latka z Lubelszczyzny. Będąca pod opieką 22-letniej kuzynki dziewczynka nie miała oporów przed zastosowaniem przemocy wobec kota. Oburza fakt, że dorosła opiekunka kilkulatki, zamiast zapobiec znęcaniu się nad zwierzątkiem, nagrywała całe zdarzenie, świetnie się przy tym bawiąc. Ze względu na drastyczne sceny uwiecznione  w video, filmik dokumentujący brutalne zachowanie dziecka z Lubelszczyzny, usunięto już z Internetu. Sprawa trafiła do sądu rodzinnego dla nieletnich. Kotek został przebadany przez weterynarza. Trafił do domu tymczasowego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat