Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

5-latka napisała do premiera w sprawie Mikołaja

Artykuł

Pewna kilkulatka z Werony napisała do szefa włoskiego rządu list z zapytaniem, czy mimo trwającej epidemii pozwoli Mikołajowi przynieść dzieciom prezenty.

5latka list premier mikolaj
Autor: freepik

Mieszkającej we Włoszech kilkuletniej Cristel sen z powiek spędza obawa o to, że z powodu planowanego przez władze lockdownu, Święty Mikołaj może nie być w stanie roznieść na czas tradycyjnych podarunków. Przejęta tą  ważną dla niej sprawą dziewczynka wysłała prywatną wiadomość do premiera Giuseppe Contego, w której poprosiła polityka, aby odpowiedział jej na pytanie: "czy jeśli wszystko zamknie, pozwoli Świętemu Mikołajowi przynieść jej prezent?" List 5-latki zaczęły przedrukowywać włoskie gazety. Wiadomość Cristel trafiła też do Internetu. Czy mała Włoszka doczeka się w tym roku wizyty Świętego Mikołaja? Dziewczynka ma nadzieję, że premier Włoch osobiście przypilnuje, żeby tak było. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat