Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

5-latek przyniósł do przedszkola narkotyki

Artykuł

Pewien kilkulatek z Dolnego Śląska pojawił się w przedszkolu z woreczkiem ze śladową ilością amfetaminy. Sprowadził przez to kłopoty na własnego ojca.

5latek przedszkol narkotyki
Autor: pixabay.com

Prawie 100 porcji amfetaminy i 60 marihuany znaleziono w domu 28-letniego taty pewnego 5-latka z gminy Jelcz-Laskowice, w województwie dolnośląskim. Przeszukanie mieszkania wypełnionego zakazanymi substancjami przez funkcjonariuszy policji nastąpiło po tym, jak przedszkolne opiekunki zauważyły u jednego z dzieci woreczek z podejrzaną zawartością. Po sprawdzeniu foliowego opakowania, okazało się, że zawiera ono narkotyk. Ojciec chłopczyka przyznał się do posiadania środków odurzających. Zastosowano więc wobec niego dozór policyjny. Jeśli udowodniony zostanie mu handel amfetaminą i marihuaną, grozić mu mogą 3 lata pozbawienia wolności.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat